Viac lektorov = Viac pre opeľovače

Zatiaľ ste spolu darovali
1 480
Potrebujeme
10 000

Do vzdelávacej včelnice Včelí kRaj príde každý rok viac ako 500 detí. Väčšinou sa veľmi boja včiel. Na konci dňa však prekonajú svoj strach a odchádzajú ako priatelia včiel. V dobe klimatickej krízy je otázka ochrany opeľovačov ešte naliehavejšia.

Okrem aktivít na vzdelávacej včelnici, vedieme krúžky na školách, robíme kurzy pre marginalizované skupiny, budujeme vzdelávacie centrum o potrebe opeľovačov, na jar otvoríme Motýlí dom. Máme veľa plánov kam vzdelávanie o včelách, ale aj iných opeľovačoch posunúť. O naše zážitkové vzdelávanie je veľký záujem. No sme na to len dvaja. Aby sme vytvorili ešte viac priateľstiev medzi ľuďmi a opeľovačmi, potrebujeme tretieho lektora.

Pomôžte nám ho udržať. Váš pravidelný dar umožní zaplatiť tretieho človeka do tímu, ktorý získa prácu v hladovej doline, ale najmä pomôže nám posunúť sa ďalej, spraviť viac programov pre deti, pre verejnosť a pomôže nám rýchlejšie napredovať v našich aktivitách na ochranu opeľovačov. Viac lektorov = viac pre opeľovače.
Pre viac priateľov opeľovačov, za zdravšiu a krajšiu krajinu. 

Čo vieme napríklad spraviť za Vašu mesačnú podporu?

Za 5€  spravíme zážitkovo - vzdelávací program pre jedno dieťa

Za 10€  spravíme zážitkovo-vzdelávací program pre rodinu zo znevýhodneného prostredia

Za 20€ vieme zabezpečiť časť odborného včelárskeho kurzu pre nezamestnaných.

Je toho samozrejme viac, čo dokážeme. S Vašou pomocou náš tím porastie.

Nemôžete nás podporiť pravidelnou platbou? Nastaviť si môžete dar aj vo výške jedného eura, prípadne pre jednorazový dar slúži stránka https://kraj.darujme.sk/3619/. 

Srdečne ďakujeme za Vašu ochotu podporiť našu činnosť. Vďaka Vašej podpore dokážeme robiť pre opeľovače a zdravú krajinu oveľa viac.